Archive for January, 2008

LTNC!

Lieve allemaal! (l)

Ja, ik weet het: als je een web-log hebt, moet je ook af&toe iets schrijven. :xd: Zal het proberen wat vaker te gaan doen… maar mijn goede voornemen is wel: “minder moeten van mezelf”! :)

Allereerst wil ik jullie heel hartelijk bedanken voor alle lieve kerst- en nieuwjaarswensen! (l) ‘k Zal w.s. deze hele maand nog nodig hebben om iedereen terug te schrijven/mailen - wat een luxeprobleem. :-d Vooral met de kaart van “pianopal” Luna ben ik heel erg blij, meisje, wat een werk! Echt heel lief van je! Maar natuurlijk heb ik ook alle andere kaarten in m’n Dagboek geplakt. :)

En dan nu de allerlaatste keer ;-), voor iedereen die ‘m nog niet had:

Kerstkaart_1De super-kitch en -campy kaart die E!M-vormgever Rob en ik samen knutselden. :-p Tsja, de Haydn Stichting dacht dat zij de prijs voor de stomste Kerstkaart zouden kunnen winnen en daar moesten wij natuurlijk even een stokje voor steken. ;-)

Hoe gaat het met jullie? Hier = alles prima. (y)Erg druk met de geweldige studie Slavistiek en allerlei leuke, inspirerende projecten (filmpje:-$ ). Encore!Magazine wordt steeds groter en mooier en Rob & ik barsten van de ideetjes voor het tijdschrift en de bijbehorende website. To be continued… want 2008 wordt écht het jaar van E!M - let maar op! :-d

Ook ben ik nog steeds erg druk in de weer met de klei. Het is heerlijk ontspannen werken bij Anita en na een stuk of honderd gebruiksvoorwerpen (met name schalen), ben ik nu ook bezig met beeldjes. Heel spannend… :) hieronder ga ik twee klikbare fotootjes plakken van ‘n trolletje met haar kat onder de deken:

Knutseltjes_003

Knutseltjes_006

Ze is nu bijna droog, daarna mag ze biscuit-gebakken en kan ik gaan glazuren. Kan nooit kiezen welke kleuren… ;-) maar denk dat ik haar deken nachtblauw ga maken.

Ook met de cello gaat het goed - vanavond sinds lange tijd weer heerlijk met Elske samengespeeld, nooit gedacht dat het zo mooi zou worden op de barokcello! Elske leerde me een iets andere houding (waardoor mijn voeten niet zo snel gaan slapen) en verder heel veel nuances in de muziek. (y) Echt een fijne avond! :-d

MAAR: om al die fijne en inspirerende dingen te kunnen doen, moet er natuurlijk ook gewerkt worden. Gelukkig heb ik aan opdrachten geen gebrek. :-$ Zit nog steeds vast bij Mens en Melodie, mag steeds vaker schrijven voor DeKlank (dat vind ik zo’n mooi tijdschrift!(l)) en natuurlijk blijf ik ook voor Wolters-Noordhoff werken! :-d Heel leuk&leerzaam en Annemarie is de liefste collega!

Het grote “Connect”-project (voor het MBO) is nu af :cheerleader: en we gaan verder met Bloqs! Hopelijk kan ik dit jaar afstuderen, dan heb ik wat meer tijd! (y) Maar ‘k vrees dat ik sowieso een eeuwige studente blijf… Voor volgend jaar orienteer ik me op een kunstopleiding. Deeltijd keramiek in Gouda lijkt me wel wat ;-) zie hun website op: www.sbbgouda.nl .

De stukjes uit de Yes, Nobiles en Fancy ga ik nog scannen - ooit. En binnenkort kom ik weer in een aantal andere tijdschriften. :-$. Gelukkig heeft lieve Lyntje van ‘t CMB (nee, niet het CMD, Centrum voor Muziek en Dans in Valkenswaard, maar Casual Message Board) aangeboden om me te helpen met m’n homepage. Ze gaat er een content-management-system op installeren, waar ik makkelijk alles in kan voegen en bezoekers snel vinden wat ze willen zien. (y)Geweldig en superlief van haar! :-d

‘k Ben nu ook een lijstje met links aan het maken voor op m’n eigen site en mis Marloe. Snik. Loet, denk je dat je ooit weer gaat loggen? Over de voorbeidingen van jullie bruiloft, misschien? ;-) Iemand die absoluut niet mag ontbreken in m’n lijstje is Ennys, oftwel Nely, die ‘k ken van Middel-Welsh en met wie ik al twee keer een heel fijn optreden mocht geven. Misschien gaat zij trouwens binnenkort ook op Barokdansen bij de lieve Dorothée… *hope so*

Last but not least: ;-) over twee maanden ga ik naar Praag, om daar aan de universiteit Tjechisch te studeren - heb er zin in! :crazy:

Knutseltjes_013Witlof van Martine, die nu haar Timon :cat: eten gaat geven. Wist je dat die kleine ijdeltuit nu zelfs al een eigen boek heeft? Grapje ;-) klik maar…

P.S.
Wat ‘k verder nog wil doen vòòr Praag: bij Cilla op visite met Rox&Nely, een volgende workshop volgen bij Marion&Anna én fotoshoots voor June en Mind Magazine!

Filed under: keramiek, knutselen, muziek, persoonlijk, studies | 16 Comments | #

Miniboekje Timon

Een speciaal scrapboekje voor de liefste kat (l)

Miniboekje Timon

Filed under: Timon, dieren, knutselen, scrapboek | 7 Comments | #